Informace o nás

Killator

 

Toto je přezdívka, kterou používám na servrech, každý si v programu může navolit svou. Kill je ten, který stříhá videa a natačí z pohledu jak to vidíte, také vymýšlí názvy videí a co se bude ve videu dělat. Taky dává videa na YouTube. A vytvořil jsem tuto stránku pro víc informací.

ATomas

Zakladatel reálné země a známého serveru Super Pařba. Člen, který se mnou točí od roku 2015 doposud. 

Demonster
Tento člen už s námi nenatáčí

 

Já jsem ten, který hraje s Killem. Moje práce je hlavně v tom, že Killovi pomáhám s natáčením. Ostatní věci zařizuje on sám. Já se v GTA věnuju hlavně střílení, umím se všemi zbraněmi (sniperka, M4, uzi, RPG, atd.). A během natáčení se bavím tím, že zabíjím Killa :) 

Teddy

Tento člen už s námi nenatáčí

 

Ahoj ,já jsem Teddy. Jsem nový člen téhle party a vše to začalo že jsem udělal pro Killa server. Po pár dnech jsme spolu a dalšíma s CZ gamesplays natočily film Nebezpečný Experiment.

Oblíbené auto: Cheetah ,Bullet
Oblíbená zbraň: Sawn off.

Ladyman

Tento člen už s námi nenatáčí

 

Jsem soukromá děvka teamu CZ gamesplay ,poskytuju služby za všechny prachy. Poskytnu službu i vám. :*  Mám rád fajčenie kokotou a jiné večerné dobrotky.

PS: Nejsem GAY

Moje blíbené auto:Elegy

Moje oblíbená zbraň: raketomet

Grizzly

Tento člen už s námi nenatáčí

Takže já jsem Grizzly, nejnovější člen této party :), v GTA mě baví jezdit závody s autem(Bullet, Infernus, Cheetah...), v realu jsem zase blázen do motorů a letadel. V GTA se bavím tím že v závodech vždy vyhraju :)

Rozloučení s Grizzlym: https://www.youtube.com/watch?v=L3NBtKwXrAs

Dawkom98

Tento člen už s námi nenatáčí